Залізобетонні опори ЛЕП

Залізобетонні опори ЛЕПЗалізобетонні опори ЛЕП (ліній електропередач) виготовляють з армованого металом бетону. Вони займають провідну позицію серед усіх опор. Це зумовлено їх вартістю, відносною простотою монтажу та якісними характеристиками залізобетону. Цей матеріал має високу корозійну стійкість і може застосовуватися у місцях з агресивним середовищем. Термін використання таких опор може перевищувати 50 років залежно від умов експлуатації.

Використання залізобетонних опор ЛЕП можливе при електричній напрузі від 35 кВ і зовнішній температурі до -65 °С.

Залежно від галузі застосування та реалізованого проекту, можуть встановлюватися різні види залізобетонних опор ЛЕП. Належність до певного виду вказується у вигляді загальноприйнятого маркування.

Класифікуються залізобетонні опори ЛЕП за призначенням, конструкцією та кількістю ланцюгів.

Окрім переваг опор ЛЕП із залізобетону, звичайно ж, є й недоліки. Наприклад, відносно велика вага, можливість появи дефектів при транспортуванні (тріщини, відколи). Тому, для доставки до місця монтажу та самого процесу встановлення необхідно використовувати спеціальне обладнання та будівельні транспортні засоби.

Щоб максимально уникнути будь-яких складнощів Ви маєте бути впевненими у якості матеріалів, що використовуються при виробництві залізобетонних опор ЛЕП. Продукція, що поставляється компанією «ЗБ Постач Комплекс», завжди має паспорт якості від виробника, який гарантує її заявлені властивості та характеристики.

У разі необхідності, отримати повну інформацію щодо вибору залізобетонних опор ЛЕП, можна за телефоном, вказаним на нашому сайті. Кваліфіковані фахівці гарантовано нададуть детальні рекомендації та дадуть відповіді на усі питання.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта