Плита дорожня (Київ)

Плита дорожня КиївУ кожній цивілізованій країні має бути хороше дорожнє покриття. Для цього його потрібно виготовляти з якісних матеріалів, стійких і довговічних, вартість яких прийнятна. Не дивно, що на сучасному ринку будматеріалів широко поширена залізобетонна плита дорожня (Київ). Вона відповідає в повній мірі всім перерахованим вище вимогам. Використовуються з метою будівництва дорожнього покриття і нові плити, і навіть плити, які вже були у вжитку. Отже, вони можуть використовуватися багаторазово і при цьому вони залишаються все такими ж стійкими до навантажень. Секрет полягає в технології їх виготовлення.

Плита дорожня (Київ) виготовляється із стійкого, «важкого» бетону, здатного витримувати великі навантаження. Наповнювачем бетону служить щебінь: гранітний, або вапняний. Тому така плита є підходящим матеріалом для виготовлення автомобільних доріг, магістралей для проїзду легкого і вантажного транспорту. Плита дорожня (Київ) витримує навантаження до 30 тонн. Більш високими експлуатаційними властивостями володіють залізобетонні плити, які використовуються в якості матеріалу для виготовлення тунелів, призначених для руху поїздів та електричок.

Плита дорожня (Київ) є також ідеальним матеріалом у випадках, коли терміни для будівництва дорожнього покриття дуже стислі. Вони допомагають швидко закінчити всі роботи, скоротити час і навіть гроші, адже їх вартість цілком демократична. Плита дорожня (Київ) може мати різне маркування, яке позначає її основні технічні характеристики і ступінь навантаження, витримати яку вона зможе. Залежно від стану старих доріг та очікувань після їх реконструкції виділяють три основних марки залізобетонних плит.

Вас цікавить плита дорожня (Київ), яка виготовляється з урахуванням сучасних вимог? Телефонуйте в підприємство «ЗБ Постач Комплекс»!

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта