Плита перекриття ПК

Плита перекриття ПКЗалізобетонна плита перекриття ПК являє собою круглопустотний монолітний виріб, який виготовляється з високоякісного бетону і арматурного каркасу. Пустотна плита перекриття ПК найчастіше застосовується при будівництві будівель для організації міжповерхових перекриттів. Порожнечі круглої форми, які проходять по всій довжині плит перекриття, необхідні для зменшення ваги залізобетонного виробу, а також для поліпшення стійкості деформації плити перекриття ПК на злам.

Вам потрібна якісна пустотна плита перекриття ПК за доступною ціною? Недорого такий залізобетонний виріб Ви зможете придбати у фірмі «ЗБ Постач Комплекс».

Пропоновані нашим виробничим підприємством плити перекриття ПК є вогнестійкими і стійкими до виникнення тріщин. Плити перекриття ПК у нас можна замовити в будь-якій кількості і різних розмірів. У нас Ви неодмінно зможете підібрати найбільш підходящу залізобетонну круглопустотну плиту для виконання поставлених Вами завдань.

Круглопустотні плити перекриття - це дуже поширений і досить універсальний матеріал, який використовується для будівництва багатоповерхових житлових будинків і промислових споруд. Такі матеріали використовуються повсюдно завдяки своїм численним перевагам. Маючи відносно невисоку вартість, круглопустотна ЗБВ плита здатна забезпечити довговічність будівлі. Крім того круглопустотні плити мають непогані тепло- звукоізоляційні параметри, високу міцність і чудову несучу здатність.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта