Плити перекриття 9 м

Плити перекриття 9 мПлити перекриття - будівельний матеріал, за допомогою якого формуються поверхи і вся будова розділяється на рівні. Плита одночасно є і стелею, і підлогою. Міжповерхова перегородка повинна відповідати таким властивостям, як міцність і зносостійкість. Тільки тоді вона може називатися якісною. Тільки з такими міжповерховими перегородками будівля буде безпечною для людей.

В Україні на сьогоднішній день виробляються різні за якістю і розміром плити перекриття. 9 метрів - найбільша довжина, яку може мати плита перекриття. Такі плити використовуються для реалізації масштабних проектів. Для невеликих споруд, як правило, потрібні плити поменше. Плити перекриття 9 м і менше - дуже зручний матеріал для будівництва. При наявності потужної кранової техніки процедура переміщення такої плити з землі на місце її монтажу не складе труднощів і займе трохи часу. Використання в будівництві плит перекриття (9 м або іншої довжини) дозволяє значно скоротити тимчасові витрати на зведення будівлі.

Залізобетонні конструкції, в тому числі і плити перекриття 9 м, досить активно використовуються практично на всіх будівельних майданчиках. Сьогодні також значною популярністю користується монолітне будівництво. Сенс його в тому, що бетонні елементи конструкції не готуються заздалегідь, а заливаються і застигають прямо на будмайданчику. Монолітне будівництво має свої переваги, проте, вимагає великих витрат сил і часу. Встановити опалубку, підготувати бетон, залити його в підготовлені форми, витримати час застигання, прибрати опалубку - процеси досить трудомісткі. Багато будівельників воліють більш простий і швидкий спосіб зведення споруди. Наприклад, скласти її з виготовлених і закуплених заздалегідь плит перекриття, блоків, паль, балок, сходових маршів і інших залізобетонних елементів.

Якісні плити перекриття 9 м купуйте в компанії «ЗБ Постач Комплекс».

Потрібні хороші плити перекриття 9 м? Телефонуйте нам!

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта