Плоскі плити перекриттів

Плоскі плити перекриттівПлити перекриттів плоскі - це спеціальні залізобетонні вироби, які в основному застосовуються при будівництві будівель і різних споруд. Виробляються такі плити з важкого бетону та армованого металевого каркаса. Завдяки цьому такі залізобетонні вироби відрізняються високими характеристиками міцності та довговічністю.

Плоскі плити перекриттів можуть вироблятися в різних варіантах, що дозволяє зробити спектр застосування цих виробів більш широким. Сьогодні виробники можуть виробляти збірні, монолітні, консольні плити перекриття.

У наш час ці залізобетонні вироби найчастіше застосовують при спорудженні промислових, житлових, громадських будівель. Також ними дуже зручно і практично можна перекрити дахи різних господарських будівель, гаражів.

Плити перекриттів плоскі є дуже простими в монтажі і транспортуванні. Виробники таких плит, як правило, роблять їх багатопустотними, шляхом видалення бетону з певних місць, що не піддаються значним навантаженням. Такий метод дозволяє зменшити вагу виробу, знизити витрати матеріалу і, відповідно, вартість залізобетонної плити. Залізобетонні вироби такого типу можна умовно класифікувати за місцем їх монтажу при будівництві будівель на горищні, надпідвальні і міжповерхові перекриття. Такі вироби потрібно купувати тільки у надійного виробника, адже від якості плит перекриття багато в чому залежатиме і якість будівлі, а також довговічність споруди.

Придбати плити перекриттів плоскі за цілком демократичною ціною можна в компанії «ЗБ Постач Комплекс».

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта