П образні плити перекриття

П образні плити перекриттяП образні плити перекриття використовуються в якості перекриттів різноманітних будівель. Дуже часто такі плити використовують для формування плоских дахів господарських споруд. Для гаражів, сараїв, погребів та інших не дуже складних за конструкцією будівель плоский дах у вигляді П образної плити буде відмінним варіантом.

Основним критерієм будь-якого залізобетонного виробу буде його розмір. Для П образних плит перекриття висота, довжина, ширина теж можуть бути різними. Досить велика різноманітність плит за розмірними параметрами дозволяє підібрати варіант, який буде оптимальним при зведенні конкретної споруди. Промислові підприємства, що займаються виготовленням конструкцій із залізобетону, керуються розмірними параметрами, зазначеними в ДСТУ. На таких підприємствах можна замовити П образні плити перекриття стандартного розміру. У разі, якщо серед стандартних варіантів важко або ж неможливо підібрати необхідний, з виробником можна домовитися про виготовлення плит унікального розміру.

П образні плити перекриття, як і інші ЗБ вироби, повинні виготовлятися з бетону високої якості. Відповідність бетону деяким важливим якісним характеристикам дозволить бетонному виробу витримувати великі навантаження, протистояти проникненню вологи і руйнуванню, зберігати гарний технічний стан протягом довгого періоду часу. Це дуже важливо, тому що від якості і зносостійкості плит перекриття залежить значною мірою довговічність і безпека всієї споруди.

П образні плити перекриття високої якості виробляє і реалізує в Україні підприємство «ЗБ Постач Комплекс».

Якість нашої продукції та ціни на П образні плити перекриття напевно приємно Вас здивують. Телефонуйте!

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта