Панелі перекриттів ПК

З моменту винаходу панелі перекриттів ПК будівництво в нашій країні вийшло на новий рівень. Готові залізобетонні конструкції, до яких відноситься і панель перекриття, значно спростили і прискорили процес зведення будівель. Масове застосування панелей перекриттів ПК дозволило в короткі терміни створювати велику кількість новобудов, а саме багатоповерхових будівель. Завдяки цьому чудовому досягненню науки та виробництва великі і малі міста отримали можливість рости не тільки в ширину, але ще і в висоту.

Панели перекрытий ПКПанелі перекриттів ПК- як їх позначають скорочено, можуть бути різними за складом бетону. В процесі виготовлення виробів такого типу використовують бетон важких марок, що забезпечує відмінну міцність, або легкий конструкційний або силікатний бетон, що характеризуються на додачу відносно малою вагою. Вибір того чи іншого матеріалу обумовлюється тими якостями, якими необхідно наділити кінцевий виріб. Втім, все панелі перекриттів ПК повинні бути стійкими до розламів, прогибів та інших видів деформації. Саме ці характеристики будуть впливати на довговічність і безпеку споруджуваної споруди.

Виробниче підприємство «ЗБ Постач Комплекс» реалізує панелі перекриттів ПК, якість яких відповідає стандартам.

Монолітні, ребристі, пустотні і багатопустотні панелі перекриттів ПК у нас ви можете замовити з підвезенням до місця будівництва. Доступні ціни, привабливі умови співпраці, висока якість продукції із залізобетону - це все і ще більше ви зможете отримати, зробивши вибір на користь «ЗБ Постач Комплекс».

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта