Опора лінії електропередач: види матеріалів

Опора лінії електропередачОпора лінії електропередач також має синонім стовп освітлення. Вона (опора) використовується для улаштування повітряних ліній електропередач. Основна функція опор лінії передач полягає в утриманні ліній електропередач (ЛЕП) на певній висоті від землі та певній відстані одна від одної.

Використання різних видів матеріалів для опор лінії електропередач починалося з дерев’яних стовпів. Зараз вони не використовуються, оскільки з’явилися більш практичні матеріали.

Хоча, як історичний та досі діючий експонат, дерев’яні опори лінії електропередач можна зустріти у віддалених і малолюдних селах, де електронавантаження незначні.

Зі зростанням використання електроенергії населенням, з’явилася необхідність удосконалення опор лінії електропередач. Їх почали виготовляти з металу та залізобетону. Кожному матеріалу притаманні свої рекомендації для використання, особливості та характеристики. В одних випадках краще металеві, в інших залізобетонні опори лінії електропередач.

Використання залізобетонних опор ліній електропередач значно частіше. Навіть попри те, що вони здатні витримувати менше аварійне навантаження та потребують встановлення більшої кількості опор, ніж металеві, частка залізобетонних значно вища. Причиною їхньої популярності є ціна та деякі особливі властивості матеріалу. Наприклад, висока корозійна стійкість залізобетону.

Компанія «ЗБ Постач Комплекс» здійснює поставки різних виробів із залізобетону, один з яких опора ліній електропередач. Більш детальну інформацію щодо видів і розмірів можна отримати на сайті або за телефоном.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта