Каналізаційні труби

Каналізаційні трубиКоли мова йде про якісну організацію каналізаційної системи, то варто ретельно поставитися до вибору труб. Особливо до вибору відповідного матеріалу. Каналізаційні труби в наш час виробляються з безлічі матеріалів. Але якщо Вас цікавить поєднання доступної ціни і високої якості труб, то неодмінно зверніть свою увагу на залізобетонні каналізаційні труби.

Наша компанія може запропонувати каналізаційні труби для Вашого об'єкту.

Вони успішно зарекомендували себе в каналізаційній експлуатації протягом не одного десятка років. Цей вид труб володіє відмінними характеристиками. Їм не загрожує явище корозії. Також залізобетонні каналізаційні труби не «бояться» досить низьких температур. Такі труби є водонепроникними. Їх якість перевірена часом і вони цілком конкурують з трубами з нових матеріалів. Важкий бетон, з якого виробляють ці труби, міцний на стиск і розтяг. По виду стоку рідин каналізаційні труби можуть бути напірними, а також безнапірними.

Напірні каналізаційні труби застосовуються, якщо приміщення розміщене нижче рівня каналізації. Наприклад, цей вид труб застосуємо в підвалі. Напірні труби обладнані насосом, за допомогою якого і відбувається стік побутових або виробничих вод.

Безнапірні труби транспортують різні рідини, неагресивні до бетону, самопливом. Безнапірні залізобетонні труби підбираються індивідуально для кожного заданого об'єкта. Технологічний регламент даного виду труб може бути декількох видів. Він буде залежати від конкретної глибини закладки труб.

Якщо Вам необхідні каналізаційні труби високої якості - звертайтеся в «ЗБ Постач Комплекс».

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта