Плити дорожнього покриття б/в

  •  Плити дорожні 3х2х0.22 б/в від 115 грн. за м².
  • Плити дорожні 3х2х0.18 б/в від 100 грн. за м².
  • Плити дорожні 3х2х0.16 б/в від 95 грн. за м².
  • Плити дорожні 3х1,75х0.18 б/в від 100 грн. за м². 
  • Плити дорожні 3х1,5х0.18 б/в від 100 грн. за м².
  • Плити аеродромні 6х2х0.14 б/в  від 225 грн. за м².

Ціна вказана з ПДВ та доставкою по Києву.

Подробиці по цінам та наявності аеродромних і дорожніх плит б/в Ви завжди можете дізнатися у менеджерів, дзвоніть!

Сьогодні з розвитком технічного прогресу, збільшенням транспортного вантажопотоку і створенням розгалудженої дорожньої мережі потрібні усе більш досконалі матеріали для спорудження доріг. В ідеалі, дорожнє полотно не повинне руйнуватися протягом довгого часу і при цьому мати велику пропускну спроможність та витримувати великі навантаження. Максимально наблизили реальність цього дорожні плити (б/в і нові).

Плити дорожні б/в і нові широко застосовуються для будівництва доріг під вантажний транспорт, і автотранспорт з великою тонажністю. Бетонні дорожні плити виготовляються з важкого бетону з використанням арматури, як напруженої так і без напруження. Такі плити дуже міцні і мають тривалий термін експлуатації. Завдяки цьому цілком звичайною є ситуація, коли використовуються дорожні плити б/в, а не нові, такі, що жодного разу не використовувалися. Причому, плити дорожні б/в ні по одному параметру не поступаються новим і можуть бути використані згодом ще раз. Дорожні плити б/в – це відмінний спосіб заощадити на витратах, не знижуючи якості створення дорожнього полотна.

Завдяки своїм високим показникам надійності і міцності, плити дорожні б/в використовуються не лише для споруди автодоріг, але і для великих аеродромів. Правда, в цьому випадку плити дорожні розрізняються як для звичайного дорожнього будівництва так і для аеродромів. Всього розрізняють декілька видів дорожніх плит – ПД, ПДС, ПДН, ПАГ-14 і так далі. Різноманітність форм дозволяє зводити навіть складні конструкції. Дорожні плити можуть протягом довгого часу витримувати досить високі навантаження, не ламаючись або деформуючись.

При будівництві доріг з використанням дорожніх плит необхідно враховувати додаткові вимоги. Буває, що із-за деформації ґрунту дорога починає вимагати ремонту. Річ у тому, що при укладанні дорожнього полотна плитами виникає шов, який може розійтися через об'єктивні причини. Плити дорожні (б/в і що раніше не експлуатувалися) застосовуються для будівництва доріг в районах де розрахункова температура повітря не опускається нижче -40°С.

Використання дорожніх плит значно полегшило будівельні роботи і дало новий поштовх у розвитку загальносвітового вантажопотоку.

Нам довіряють - ЗБВ варто купувати саме у нас!
Телефонуйте! Передбачена гнучка система знижок!

+38 (044) 502-07-77 (багатоканальний)
+38 (044) 400-70-94
+38 (044) 227-97-87

Задати питання
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

<< Назад

Зразок замовлення за допомогою форми "Замовити":


Контактна особа:

Олександр Володимирович 

Телефон:

(044) 502-07-77

Замовлення: 

Плита аеродромна ПАГ-14 - 6 шт.
доставка за адресою:
м. Київ
провулок Червонозаводський 2 / 13 оф.1 (м. Святошино)

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта