Опора ЛЕП: види, призначення

Опора ЛЕПОпора ЛЕП (ліній електропередач) використовується при улаштуванні повітряної лінії електропередач. Залежно від призначення опори ЛЕП поділяються на два види:

  • опори проміжні (мають підтримуючі затискачі);
  • опори анкерного типу (мають натяжні затискачі).

Опора ЛЕП може бути прямою та кутовою. Ця класифікація зумовлена особливостями кріплення дротів залежно від місцевості та розташування опор ЛЕП на ній.

Також існують спеціальні опори ЛЕП, які виконують специфічні завдання з відгалуження від основної лінії, для зміни порядку дротів і опори великих переходів.

Опора ЛЕП може бути невеликою, якщо вона використовується для малої електричної напруги та, відповідно, великою при високій напрузі. Це викликано тим, що для кожного рівня електричної напруги існують норми віддаленості дротів від самої опори ЛЕП та від землі.

В асортименті компанії ТОВ «ЗБ Постач Комплекс» представлені залізобетонні опори ЛЕП для електричної напруги 0,38-10 кВт. У таблиці на сайті розміщена інформація про основні параметри та характеристики опор ЛЕП, які ми готові поставити у зручні для Вас терміни.

За детальною консультацією щодо опор ЛЕП та інших залізобетонних виробів, а також умов замовлення, оплати та доставки звертайтеся до наших фахівців. Телефони вказані на сайті.

Для зручності Ви можете заповнити форму зворотного зв’язку. Вкажіть, який спосіб спілкування Вам підходить більше.

Наші консультанти обов’язково з Вами зв’яжуться та дадуть відповідь на усі питання щодо опор ЛЕП та інших виробів.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта