Про компанію

ТОВ «ЗБ Постач Комплекс» рада вітати Вас. Направленням нашої діяльності є  комплектація будівельних об'єктів залізобетонними виробами (ЗБВ).

Компанія  «ЗБ Постач Комплекс» завжди йде назустріч своїм партнерам і клієнтам:

  • передбачена гнучка система знижок на залізобетонні вироби і    будівельні матеріали;
  • надаємо пільгові умови оплати для постійних клієнтів;
  • пропонуємо різні форми оплати.

Якість залізобетонних виробів і будівельних матеріалів відповідає стандартам. Вся продукція сертифікована. Кожне постачання супроводиться паспортом якості підприємства-виробника.

Наше кредо – виконання узятих на себе зобов'язань.

Наша мета – довгострокова і взаємовигідна співпраця.

Залізобетонні вироби для Вас

Компанія  «ЗБ Постач Комплекс» займається постачаннями залізобетонних виробів і різних будівельних матеріалів. Комбінат проводить: плити залізобетонні (плити дорожні і плити перекриття), плити ПАГ-14 і ПАГ-18, ФБС (фундаментні блоки), палі, піноблоки колодязні кільця і інші ЗБВ виробу. Основним регіоном доставки ЗБВ нашої компанії є Київська область і Київ, ЗБВ, придбані у нас, відрізняються високою якістю і довговічністю. Якість що поставляються нами залізобетонних виробів і будівельних матеріалів відповідає стандартам супроводиться паспортом якості підприємства - виробника.

До всього іншого, наш комбінат ЗБК пропонує Вам гнучку систему знижок, за допомогою якої ви зможете придбати ЗБВ і інші будівельні матеріали по доступних цінах. Ми довгий час працюємо з нашими партнерами на взаємовигідних умовах що дозволило досягти стабільно високу якість наших виробів і будматеріалів.

Залізобетонні вироби (ЗБВ) – це один з найбільш поширених матеріалів для будівництва. Найчастіше вони застосовуються при зведенні будівель проте вироби ЗБВ також незамінні і при будівництві доріг (плити дорожні і плити аеродромні). Подібна популярність даного матеріалу привела до того, що зросло виробництво ЗБВ і збільшилася кількість організацій, що займаються їх поширенням

Через те, що залізобетонні вироби випускаються з різними конструктивними особливостями (виходячи з їх призначення), на сьогоднішній день ФБС, палі, плити перекриття залізобетонні і інші ЗБВ стали незамінним матеріалом. Реалізація і виробництво ЗБВ стають настільки масовими, що, деколи важко визначитися з вибором відповідної організації. Компанія  «ЗБ Постач Комплекс» гарантує Вам високу якість, надійність і доступні ціни. Нам довіряють – ЗБВ варто придбати саме у нас!

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта