Армування плити перекриття

Армування плити перекриттяПлита перекриття - виріб, для якого дуже важлива міцність на злам. В процесі експлуатації така плита піддається великим навантаженням. Недолік міцності в цьому випадку може обернутися руйнуванням всієї будівлі або його частини. Якщо плита впаде, серйозної небезпеки будуть піддані життя і здоров'я людей. Тому саме питанню міцності і зносостійкості плит виробники приділяють особливу увагу.

З метою збільшення тривалості служби ЖБ плити і підвищенню її якостей мійності бетон додатково посилюється металевими вставками. Цей етап виробничого процесу отримав назву - армування плити перекриття. Посилення плити арматурною сіткою здійснюється згідно з багатьма правилами. Недотримання навіть деяких з них може стати причиною передчасного руйнування залізобетонної конструкції. Якісне армування плити перекриття передбачає використання сталевої арматури з високими показниками зносостійкості. Ідеальним варіантом буде цілісна арматура достатньої довжини. Якщо довжини не вистачає і доводиться арматуру пов'язувати, дуже важливо це робити з хорошим нахлестом. Інакше армування плити перекриття не зможе забезпечити виробу достатньої стійкості до зламу.

Армування плити перекриття - технологія не складна, але важлива. Цей прийом дозволив наділити бетон якостями, яких він не мав раніше. Завдяки армуванню залізобетонні конструкції здатні довгий час зберігати свою цілісність і витримувати підвищені навантаження.

Підприємство «ЗБ Постач Комплекс» здійснює армування плити перекриття та інших залізобетонних виробів на високому якісному рівні.

Кожен наш виріб виготовляється згідно з вимогами технологічного процесу, а отже відповідає суворим вимогам стандарту якості. Нашим клієнтам жодного разу не доводилося засумніватися в тому, що армування плити перекриття і інших ЖБ конструкцій комбінат «ЗБ Постач Комплекс» здійснює відповідально і сумлінно.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта