Багатопустотні плити

Багатопустотні плитиЗалізобетонні багатопустотні плити являють собою залізобетонні монолітні вироби, які надійно укріплені арматурним каркасом і мають порожнечі всередині. Порожнечі всередині багатопустотних плит мають круглу форму і проходять через всю плити по її довжині. Порожнечі всередині багатопустотних плит перекриттів несуть в собі функцію збільшення опірності деформації залізобетонного виробу на злам. До того ж наявність пустот значно зменшує вагу плити. Залізобетонні багатопустотні плити бувають різних габаритів і виготовлені з різних марок бетону. Відповідно варіюється і вартість багатопустотних плит залежно від їх особливостей і характеристик.

Багатопустотні плити використовуються в основному для влаштування перекриттів споруд і будівель різного типу і призначення.

Товщина багатопустотних плит, як правило, завжди дорівнює 220 мм, а різну несучу розрахункове навантаження при різній довжині залізобетонних плит виробники досягають за рахунок марки бетону і різного армування цих виробів.

Комбінат фірми «ЗБ Постач Комплекс» виробляє високоякісні залізобетонні багатопустотні плити для застосування в будівельній галузі. Якість пропонованих нами багатопустотних плит відповідає всім відповідним стандартам і супроводжується паспортом якості фірми-виробника.

У компанії «ЗБ Постач Комплекс» ви можете недорого придбати багатопустотні плити відмінної якості.

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта