Ребриста плита перекриття

Ребриста плита перекриттяРебриста плита перекриття - це залізобетонний виріб, який в основному використовується в будівництві для створення несучих конструкцій. Такий будівельний матеріал виготовляється з високоякісного бетону та металевої арматури. Завдяки поєднанню таких матеріалів залізобетонні плити перекриття виходять дуже міцними і надійними. Ребриста плита перекриття сьогодні широко застосовується в будівельній галузі, адже окрім відмінних експлуатаційних якостей такі залізобетонні вироби мають цілком доступну вартість.

Ребра залізобетонних плит перекриття в сукупності з якісним спеціальним армуванням надають можливість значно знизити витрату бетону, зменшити вагу і зробити цей будматеріал більш тонким. При цьому експлуатаційні параметри ребристої плити перекриття зберігаються.

До недоліків ребристих плит перекриття можна віднести хіба що обмеження у використанні через нерівність одного боку таких залізобетонних виробів. Ребриста плита перекриття в більшості випадків використовується при спорудженні різних промислових, виробничих і громадських будівель. Для вирішення деяких завдань такі залізобетонні плити перекриття можуть використовуватися і в житловому будівництві.

Замовити ці, а також багато інших корисний та необхідний залізобетонний виробів Ви можете у виробничій компанії «ЗБ Постач Комплекс». Ми пропонуємо своїм клієнтам бездоганну якість своєї продукції і досить низькі ціни.

Якщо Вам потрібна ребриста плита перекриття, то Вам варто звернутися у фірму «ЗБ Постач Комплекс».

G Analytics
сайт створено компанією стоимость сайта